Vchodové  dveře představující hlavní vchod do domu a od prvních minut určují první dojem.

Jejich výběr by proto měl brát v úvahu eleganci provedení, ale především spolehlivost konstrukce v kombinaci s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi a požární bezpečností.

Bezpečnostní dveře mají tedy chránit vstup do objektu zejména proti nechtěným návštěvám zlodějů. Nabízíme bezpečnostní dveře nejen do bytů a rodinných domů, ale může se jednat i o bezpečnostní dveře do sklepních prostor, skladů a podobně.

Vchodové bezpečnostní dveře jsou vyráběny z kvalitního materiálu a jsou podrobovány důkladné výstupní kontrole. U nás si můžete vybrat z několika variant tříd bezpečnosti, široké škály dekorů obsahujících přes 30 barev v materiálu CPL a HPL. Dveře mají protihlukový útlum 34dB. Všechny naše dveře jsou certifikovány v českých akreditovaných zkušebnách.
Bezpečnostní dveře dodáváme nejen jako samostatný výrobek, ale také jako ucelený komplet včetně montáže nové ocelové bezpečnostní zárubně.  Tato dodávka zahrnuje výměnu stávající ocelové zárubně za  novou bezpečnostní, osazení dveří a všech doplňků.

Široký výběr designu, kvalitní instalace a především bezpečnost. To vše Vám nabízíme v rámci našich služeb.

Máte zájem o tento produkt či službu?

Výtečně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme si jisti, že
nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás!