Každý podklad pro pokládku podlahy musí splňovat určitá kritéria, aby výsledek pokládky byl co nejlepší. Podklad musí být vyrovnaný, hladký a čistý. Máme několik způsobů jak toho docílit.

SAMONIVELAČNÍ STĚRKY

Samonivelační směs je kompozice vyrobená na bázi polymerního pojiva a jemného křemičitého písku jako plniva. Samonivelační směs je určena k nivelaci betonových podlah a cemento-pískových potěrů pro pokládku linolea, koberců, laminátů a jiných podlahových krytin. Díky této samonivelační stěrce docílíme vyrovnání podkladu a můžeme tak přistoupit k pokládce podlah.

POUŽÍVÁME NIVELACE ZNAČEK

Bostik+Logo
unnamed
log-thomsit

OSB nebo DURELIS desky

 

SUCHÉ PODLAHY FERMACELL

Suché podlahové systémy fermacell® nacházejí své uplatnění stále na více projektech. Po dlouhou dobu byl rozsah použití omezen na modernizace a rekonstrukce. S nízkými náklady a rychlostí výstavby se však staly podlahové systémy fermacell® nenahraditelnou součástí při řešení nové skladby na trámových stropech nejen v dřevostavbách, ale i na betonových či ocelových konstrukcích. Oproti mokrým procesům nabízejí podlahové systémy fermacell® mnoho výhod:

  • Suchá montáž bez dodatečného zanesení vlhkosti
  • Nízká konstrukční výška
  • Hospodárné a rychlé zpracování
  • Okamžitá pochůznost a připravenost k pokládce podlahoviny
  • Vysoká zatížitelnost
  • Nízká hmotnost
  • Vynikající zvuková izolace

Podlahové systémy fermacell® rovněž vynikají svou požární odolností.
Díky jejich vysoké zatížitelnosti (až 5 kN/m2) nejsou vhodné pouze pro oblast bydlení, ale také pro kancelářské a administrativní budovy, či místa s větším shromážděním osob, jako jsou například koncertní sály či divadla.

Máte zájem o tento produkt či službu?

Výtečně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme si jisti, že
nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás!