Laminátové plouvoucí podlahy si získávají stále větší popularitu díky mnoha výhodám. Na rozdíl od parket nevyžadují broušení, lakování a jiné povrchové úpravy.

Výhodou laminátu je také to, že je zvláště šetrný k životnímu prostředí, protože nedochází k emisím škodlivých látek, a proto se lidé trpící alergiemi, cítí velmi pohodlně zejména v místnostech, kde je laminátová plovoucí podlaha položena.

Laminátová plovoucí podlaha se zpravidla prodává ve formě panelů o rozměrech 150 × 20 cm a skládá se ze 4 vrstev: horní vrstva krycí vrstvy, dekorativní vrstva, nosná základna a spodní stabilizační vrstva. Celková tloušťka laminátového panelu je od 6 do 12 mm. Tloušťka laminátu přímo ovlivňuje jeho tepelnou vodivost a schopnost odolávat mechanickému zatížení. Optimální tloušťka je 8 mm. Čím je panel tlustší, tím lépe pohlcuje hluk.

Odolnost proti opotřebení a trvanlivost laminátu závisí na povaze vrchní vrstvy a její kvalitě. Zde je třeba upozornit na jeden nedostatek laminátové podlahy, a to je fakt, že špatně odolává vlhkosti.

Pokládka podlahy, pokládka podlahy na parkety, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, ale také pokládka podlah, kam řadíme zátěžové koberce, bytové koberce, linoleum, marmoleum aj. to všechno jsou naše profesionální služby, které Vám nabízíme.

Mimo již zmíněné služby máme také ve svém portfoliu profesionální práce, kam patří stínící technika, řetízkové žaluzie, vertikální žaluzie, sítě proti hmyzu, kancelářský nábytek, minerální stropy. Nabízíme rovněž kvalitní interiérové dveře, zárubně, futra, které dokonale vystihnou celý interiér.

Máte zájem o tento produkt či službu?

Výtečně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme si jisti, že
nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás!