Instalace podlah v bytě je složitý a časově náročný proces, ale použití moderních materiálů a technologií Vám umožňuje mít dokonalou podlahu se vším všudy.

Nejdříve je ale také potřeba zjistit důvod výměny podlahy. Důvodů, proč je potřeba nejen vyměnit podlahu, je mnoho.

Patří sem například vrzání podlahových desek, zvýšená vlhkost, výskyt plísní, deformace podlahy nebo potřeba instalace tepelného podlahového systému, ale může to být i obyčejný důvod výměny podlahy z důvodu opotřebení.

Podlaha představuje vlastně nejzatíženější část domu, a tak bychom jí měli věnovat náležitou pozornost. Naše služby mají široké portfolio a patří sem zejména pokládka podlahy, pokládka podlahy na parkety, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, nabízíme ale také pokládku podlah, kam řadíme zátěžové koberce, bytové koberce, linoleum, marmoleum aj.

Naše služby neobsahují jen služby v oblasti pokládky jakékoliv podlahy, ale nabízíme také široký výběr nejrůznějších materiálů, které se liší složením, barevným vzory či vlastnostmi.

Zaměřujeme se na oblast Žatec, Louny, Postoloprty, Kadaň, Podbořany, Blšany, Most, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Jirkov, Rakovník, Kladno, Jesenice, Nové Strašecí, Žlutice.

Máte zájem o tento produkt či službu?

Výtečně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme si jisti, že
nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás!