Instalace podlah může být  spojena s mnoha problémy, kam patří třeba vlhkost nerovnost, nesoudržný podklad, výškové rozdíly, komplikované odstranění staré podlahy atd.

Kvalitní pokládka podlahy vyžaduje použití kvalitních a moderních materiálů. Použitím těchto materiálů a speciálního nářadí v kombinaci s našimi dlouholetými  zkušenostmi  Vám umožníme mít dokonalou podlahu se vším všudy.

Pokud se rozhodnete pro pokládku nové podlahy, neváhejte nás kontaktovat. Zdarma k Vám přijedeme podlahu prohlédneme, zaměříme, doporučíme postup, použité materiály a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Podlaha představuje vlastně nejzatíženější část domu, a tak bychom jí měli věnovat náležitou pozornost. Naše služby mají široké portfolio a patří sem zejména pokládka podlahy, příprava podkladů, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, nabízíme ale také pokládku podlah, kam řadíme zátěžové koberce, bytové koberce, linoleum, marmoleum aj.

Naše služby neobsahují jen služby v oblasti pokládky jakékoliv podlahy, ale nabízíme také široký výběr nejrůznějších materiálů, které se liší složením, barevným vzory či vlastnostmi.

Zaměřujeme se na oblasti  Žatec, Louny, Postoloprty, Kadaň, Podbořany, Blšany, Most, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Jirkov, Rakovník, Kladno, Jesenice, Nové Strašecí, Žlutice, ale i Severní Čechy, Střední Čechy, Praha, Západní Čechy. Mnoho zakázek jsme realizovali po celé České Republice.

Máte zájem o tento produkt či službu?

Výtečně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme si jisti, že
nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás!