Podlahy z přírodního dřeva jsou i přes velké množství povrchových materiálů stále populární díky šetrnosti k životnímu prostředí, dobré tepelné izolaci a kráse přírodního dřeva. Dřevěná podlaha musí především splňovat pravidla vhodná pro daný typ instalace.

Mít doma dřevěnou plovoucí podlahu, znamená, mít doma kus přírody.

Pro tento typ instalace jsou určeny zejména vrstvené panely a desky s pevným zaklapnutím. Pokládka dřevěné plovoucí podlahy tímto způsobem je relativně rychlá a snadná.

Pokud není dřevěná plovoucí podlaha správně nainstalována, může se změnou teploty nebo vysokou vlhkostí vést k nevzhledným výklenkům. Plovoucí podlahy lze instalovat na různé typy podkladů. V každém případě se dřevěné plovoucí podlahy hodí do každého interiéru, kde je kladen důraz na eleganci, design ale také pohodlí.

Výhody dřevěných plovoucích podlah:

  • Dokonalý design
  • Podlaha je příjená na dotyk
  • Tepelná a zvuková izolace
  • Dlouhá životnost
  • Snadná údržba

Pokládka podlahy, pokládka podlahy na parkety, dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, ale také pokládka podlah, kam řadíme zátěžové koberce, bytové koberce, linoleum, marmoleum aj. to jsou profesionální služby, které nabízíme pro všechny, kdo chtějí mít dokonalou a krásnou podlahu.

Dále máme také ve svém portfoliu profesionální práce, kam patří stínící technika, řetízkové žaluzie, vertikální žaluzie, sítě proti hmyzu, kancelářský nábytek, minerální stropy. Nabízíme rovněž kvalitní interiérové dveře, zárubně, futra, které dokonale vystihnou celý interiér.

Máte zájem o tento produkt či službu?

Výtečně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme si jisti, že
nalezneme to nejvýhodnější řešení právě pro Vás!